NAŠE BAZÉNY
MENIA EMÓCIE V PÔŽITOK

Nerezové bazény

Nerezové bazény od spoločnosti INOX service vďaka svojmu elegantnému prevedeniu a luxusnému vzhľadu patria do skupiny lídrov vo svete bazénov.

Ponúkame Vám štandardné typizované bazény a tiež bazény vyrobené na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Skimmerové alebo prelivové bazény v spojení s najmodernejšou technológiou splnia požiadavky aj tých najnáročnejších zakazníkov.

Bazény sú vyrábané z nerezovej ocele v akosti 4404 AISI 316L. Vďaka masívnej konštrukcii je postačujúce naše bazény obsypať štrkovým kamenivom. Ak Vás naše bazény zaujali, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme s návrhom a realizáciou bazénu alebo prekrytia na „kľúč”.

Skimmerové bazény

Skimmerové bazény sú obľúbenou variantou prevažne pri súkromých realizáciach, častejšie z dôvodu nižšej kúpnej ceny. V prevedení skimmeru SLIM je hladina vody výrazne vyššia pod okrajom bazéna ako u klasických skimmerových bazénoch. Samotný skimmer slúži  ako hladinový zberač nečistôt, cez ktorý voda smeruje do filtračného zariadenia a následne sa vracia cez trysky späť do bazéna.

Prelivové bazény

Prelivový bazén volia prevažne náročnejší zákazníci z dôvodu takzvanej nekonečnej hladiny po horný okraj bazéna, cez ktorý sa voda prelieva do prepadového kanálu odkiaľ smeruje do prepadovej nádrže a následne do filtračného zariadenia z ktorého sa vracia za pomoci trysiek do bazénu.

Pri verejných bazénoch je prelivový bazén  často jediným riešením. Prelivové bazény sú menej častým variantom v prípade rodinných bazénov z dôvodu vyššej kúpnej ceny.

Vírivky

Vírivky alebo kade na mieru podľa individuálnych prianí zákazníka do súkromných aj komerčných wellness priestorov ponúkame v nadštandardnom prevedení so širokou škálou vybavenia. Naše vírivky ponúkame aj vo variante s prelivom.

Naším cieľom je odovzdať zákazníkom prácu odvedenú na vysokej úrovni a naše dlhoročné skúsenosti premeniť v umenie

Máte ďalšie otázky? Radi vám ich zodpovieme.