Bezpečnosť a GDPR
O vašu bezpečnosť sa staráme v spolupráci s firmou BWSS, ktorá je špičkou na slovenskom trhu. Poskytujeme komplexné služby a poradenstvo šité na mieru.
Na trhu pôsobíme už tri generácie, preto sa naši zákazníci môžu spoľahnúť na odbornosť a kvalitu našich služieb, ktoré sú neustále inovované a prispôsobené ich individuálnym požiadavkám. Základom všetkých našich služieb je „pravidlo 48 hodín“, čo svedčí o našom promptnom prístupe ku každému zákazníkovi.

Poskytujeme služby v oblasti BOZP, požiarnej ochrany, revízie technických zariadení, ochrany osobných údajov a odborné školenia. Naši zákazníci si môžu vybrať z rôznych typov školení, ktoré od zamestnávateľov vyžaduje legislatíva Slovenskej republiky, medzi ktoré patria kurz obsluhy nízkozdvižných a vysokozdvižných motorových vozíkov, kurz obsluhy stavebných strojov, kurz viazačov bremien, kurz obsluhy zdvíhacích zariadení, práca vo výškach a nad voľnou hĺbkou, základná kvalifikácia a pravidelný výcvik profesionálnych vodičov a kurz obsluhy ručnej reťazovej motorovej píly.
www.bwss.sk

Guzmänner
Špecializujeme sa na zváracie práce z nehrdzavejúcej ocele a železa, či zváranie plastov v rôznych odvetviach ako je napríklad potravinárstvo, farmaceutika, energetika, petrochémia, elektrárne alebo stavba pivovarov, mliekarní, teplovodného a plynového potrubia, nádrží, mostov, štadiónov, hál, žeriavov a iných konštrukcií ako aj rôzne prestavby počas odstávok. Poskytujeme tiež služby v oblasti zákazkovej strojárskej výroby s využitím CNC technológií, ale aj klasických kovoobrábacích zariadení.Našim klientom ponúkame kvalitné služby podporované flexibilitou a skúsenosťami, ktoré sme získali dlhoročnou praxou  v oblasti priemyselného zvárania rôznymi technológiami, kovoobrábania a spracovania kovov.
www.guzmänner.sk

Griss Group
Našim cieľom je vyhovieť zákazníkovi a jeho požiadavkám v oblasti CNC výroby. Po spolupráci s nami, získate silného partnera v strojárenskom priemysle na ktorého sa vždy možete spoľahnúť. Špecializujeme sa na kusovú aj sériovú výrobu, obrábanie kovových aj nekovových materiálov.
www.grisgroup.sk

Právne služby a poradenstvo – SLAMKA & PARTNERS
advokátska kancelária
Sme skupina mladých a cieľavedomých právnikov (ľudí), ktorá pracuje pod taktovkou kvalitných a skúsených advokátov. Spolu tvoríme rodinnú advokátsku kanceláriu, ktorá sa môže pýšiť svojou trojgeneračnou históriou. Našu prácu neberieme len ako bežné povolanie ale poznanie a ochranu práva považujeme za rodinné dedičstvo, ktorým môžeme slúžiť spoločnosti pri presadzovaní spravodlivosti.
akslamka.eu

Máte ďalšie otázky? Radi vám ich zodpovieme.